تامین انواع تجهیزات رادیویی و تلویزیونی

پایش تلکام ارائه دهنده خدمات رادیویی و مخابراتی  از جمله تامین انواع تجهیزات رادیویی و تلویزیونی بوده  که توسط کادری مجرب , کارآمد و حرفه ای آماده ی خدمات رسانی به مشتریان می باشد.این مجموعه در تلاش است تا با استفاده از بهترین امکانات و با کیفیت ترین خدمات رضایت مشتریان را جلب کرده و مطلوب ترین خدمات پشتیبانی را به مشتریان ارائه دهد. از دیگر خدماتی که توسط این مجموعه ارائه می گردد می توان به ارائه خدماتی همچون سیستم های VOIP و تعمیرات لوازم جانبی آن اشاره کرد.

تجهیزات رادیویی

تجهیزات رادیویی معمولا برای ارتباط نقطه به نقطه (PTP) یا ارتباط چند نقطه (PTMP) برای تبادل اطلاعات بین شبکه هایی که در داخل یک شهر پراکنده هستند و اصطلاحا به آنها شبکه های  محلی نیز گفته می شود کاربرد دارد.
با توجه به گسترش نیروهای انسانی و تعدد ساختمان سازمان های نسبتا بزرگ، این تجهیزات به عنوان اولین و سریعترین راهکار به منظور اتصال شبکه ها معرفی می گردد. اگرچه استفاده از فیبر نوری جهت تبادل اطلاعات در داخل محدوده یک شهر و یا اتصال به شهر همجوار از کیفیت و سرعت بالایی برخوردار خواهد بود ولی در برخی موارد اجرای فیبر نوری بخاطر عملیات عمرانی آن عملا پرهزینه و زمانبر خواهد بود. لذا تنها راهکار سریع استفاده از لینک های رادیویی است. لینک های رادیویی با توجه به نوع تکنولوژی آن که به صورت OFDM یا Microwave باشد، می تواند تا چندین گیگابایت سرعت انتقال اطلاعات داشته باشد.
برند Motorola یکی از اولین پشنهادات شرکت توانش است. سایر برندهای معتبر مانند Redline و Ligowave نیز بر اساس نیاز مشتریان به آنها پیشنهاد می گردد. از رده محصولات مایکرویو برند Dragonwave ساخت کشور کانادا در Back Bone های مخابراتی و Service Provider ها مورد استفاده قرار گرفته است.

دیگر خدمات

نصب و راه اندازی سیستم های مایکروویو

نصب و راه اندازی سیستم های بیسیم

تعمیرات لوازم رادیویی

تعمیرات لوازم مخابراتی

خدمات رادیویی و مخابراتی شامل سیستم های VOIP